Про нас

 

СК1 – це стильний, прогресивний, сучасний, інтелектуальний та професійний телеканал.

Команда СК1 об’єднала креативних людей для виробництва якісного контенту на будь-який смак кожного глядача. Потенційна аудиторія каналу – близько 500 000 глядачів! В ефірі каналу виходять новинні, аналітичні, дискусійні і авторські програми, концерти, а також розважальні шоу. Близько двох третин ефірного часу займають передачі, що транслюються в прямий ефір.

Телеканал поєднує два ключові напрямки контенту: інформаційно-аналітичний та розважальний. Інформаційно-аналітичні програми спрямовані на висвітлення правдивої інформації з питань політики, громадського життя, суспільства, економіки, а також культури та спорту. Розважальні програми вміщують у собі гумор та позитив, їх основне завдання – підняти настрій глядачу.

СК1 розповідає про те, що є дійсно важливим, і дає слово всім. Ми не вирішуємо за вас, а разом з вами шукаємо відповіді на питання, що стають перед суспільством.

СК1 розважає та наповнює ваше дозвілля гумором, експериментами, якісною музикою та відомими особистостями, трансформували підхід до телебачення, знаходимося в постійному контакті з аудиторією в режимі "питання-відповідь-порада". Саме глядач змушує нас ставати краще і ми намагаємося вирішити його проблеми.

Full HD якість зображення, багатокамерні зйомки, креативна режисура – кожна секунда ефіру наповнюється максимально якісною картинкою, для задоволення глядачів.

СК1 - це команда! Ми молоді, активні та закохані у свою роботу! Те що ми робимо - це не просто телебачення. Це магія, яка змінює глядачів і нас.
СК1 - це принципи і стандарти! Оперативно, детально та правдиво розповідати про життя - це розкіш, яку ми маємо!
СК1 - це підтримка та допомога! Ми змінюємо суспільство правдою та своїм тиском.

Двері "СК1" відкриті для всіх бажаючих, ми не відділяємо себе від суспільства. Намагаємося максимально зруйнувати бар'єри між глядачем і тим, хто в кадрі.

Ми працюємо для вас!

 

Лада Швенко

Лада Швенко

Монтажер інформаційного відділу

Вакансії

Менеджер

Вимоги:
до 35 років, креативність, адекватність.

Опис:
Шукаємо креативних молодих людей для роботи в творчому успішному колективі. Основні завдання - преговори з клієнтами, продаж послуг телеканалу та власного контенту.

Журналіст

Вимоги:

до 35 років.

Опис:

Наші двері завжди відкриті для молодих впевнених у собі людей які хочуть змінювати нашу державу на краще. Людей, які не бояться боротись за правду та йди до кінця. Людей. які вміють бути об'єктивними та неупередженими.

Оператор

Вимоги:
Володіння професійною технікою, вміння працювати зі студійним освітленням, знання пакету Adobe, базові навики зйомки.

Опис:
У професійни колектив потрібні вмілі оператори з досвідом роботи. Основні завдання - зоймка контенту на телеканалі, підготовка студії.