У Житомирі відбулася прес-конференція щодо нових видів російського ІПСО, яке поширюють серед молоді
28 лютого відбулася прес-конференція голови Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка та начальника ГУНП в Житомирській області Олега Трачука щодо деструктивних молодіжних течій та ризиків, що вони несуть для дітей, заходів поліції щодо профілактики негативних тенденцій серед молоді. Про це повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
«Спільно з керівництвом обласного ГУНП та Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова розповіли мас-медіа Житомирщини про нові види російського ІПСО, які ворог продовжує використовувати проти українців. Цього разу ворожа пропаганда обрала своєю мішенню нашу молодь», – каже Бунечко.
Нещодавно, одразу по декількох областях поширилась інформація про створення осередків субкультури з росії, послідовники якої одягаються у темний одяг та намагаються влаштувати масові бійки у громадських місцях.
«Вчора правоохоронні органи Житомирщини спрацювали на відмінно та запобігли спробам організувати «розбірки» між групами уявних прибічників й антиприхильників російського руху в кількох містах області. З частиною молоді було проведено профілактичні бесіди», – зазначив Віталій Бунечко.
Бунечко зазначає, що навмисне провокування масових бійок серед підлітків – це спроба російських пропагандистів використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в наших містах та створити так звану «картинку» для рашистських каналів по усьому світу.
«Закликаю усіх, якщо ви бачите подібні дії з боку молодиків або дізнаєтесь про оголошення неофіційних зібрань – одразу повідомляйте про це правоохоронні органи. Наголошуємо, що масові заходи під час воєнного стану можливі лише за умови їх погодження з органами влади та правоохоронцями», – сказав голова ОВА.
Також, Бунечко, звернувся до батьків: «Пам'ятайте, що необхідно бути пильними і уважними до своїх дітей, проявляти більше турботи і цікавитися їх життям. Частіше спілкуйтесь зі своїми дітьми. На жаль, вони не завжди здатні правильно оцінювати рівень небезпеки, що може виникнути у повсякденному житті, особливо в теперішніх умовах війни. Наші діти не мають читати російські фейкові канали та спілкуватися з незрозумілими людьми, адже це погано впливає на дитячу психіку.
Будьмо уважні один до одного, тримаймося разом, щоб перемогти ворога!».