У Баранівській громаді працює ЦНАП, який надає понад 285 видів послуг (ФОТО)
Сьогодні під час робочої поїздки до Баранівської громади начальник Житомирської ОВА віталій Бунечко ознайомився з роботою Центру надання адміністративних послуг у форматі Прозорого офісу. Нещодавно цей об’єкт будувався в рамках програм міжнародних донорів та масштабного державного проєкту мирного часу, ініційованого Президентом України «Велике будівництво». Про це повідомляє начальник Житомирської ОВА віталій Бунечко на своїй сторінці у Фейсбук.
Зараз він не лише надає послуги жителям громади, а й доєднався до іншої національної програми вже воєнного часу – саме тут набирають добровольців у «Гвардію наступу», яка буде звільняти українські землі від окупантів. Формування нових бригад виходить на фінальний етап, тому всім, хто хоче приєднатися до звільнення наших міст та селищ разом зі своїми побратимами, треба звернутись до 5 спеціалізованих центрів, зокрема в Житомирі, Бердичеві, Звягелі, Коростені та Баранівці.
«Приємно, що ця простора та сучасна будівля об’єднала в собі всі соціальні представництва, що є в громаді – це новостворений центр адмінпослуг, фронт-офіс Пенсійного фонду, земельний відділ місцевої громади та Службу зайнятості, яка скоро переїде до Прозорого офісу», – каже Бунечко.
Загалом ЦНАП у Баранівці надає понад 285 видів послуг. Зокрема оформлення субсидій, реєстрація бізнесу та майна, відновлення втрачених документів, реєстрація місця проживання, пенсійні послуги тощо. Безперешкодний доступ до якісних адмінпослуг отримали більш ніж 12 тисяч жителів громади.
Він розрахований на понад 35 робочих місць і має всі необхідні засоби та ресурси для функціонування, включаючи меблі й сучасне обладнання. Проте головне в цьому новому приміщенні – компетентний і кваліфікований персонал.
Для відвідувачів центру створили максимально зручні умови перебування, зокрема, облаштували дитячий куточок для батьків з малюками. Подбали й про людей з інвалідністю – будівля повністю доступна для маломобільних груп населення.
Також центр має систему додаткових джерел живлення і у разі аварійного знеструмлення, може працювати й надавати послуги жителям громади.
Важливо відзначити, що мережа центрів надання адміністративних послуг на Житомирщині є достатньо великою й ефективною. Це особливо важливо в умовах воєнного часу. Адже центри надання адмінпослуг під час війни стали осередками допомоги для сотень тисяч жителів області та переселенців, що прибували до нас із зони бойових дій. Наразі на території громад Житомирщини функціонують 46 ЦНАПів, 94 віддалених робочих місця адміністратора та 1 мобільний ЦНАП.
Нагадаємо до національної кампанії з формування бригад «Гвардії наступу» доєднався ЦНАП у Баранівській громаді.