На Житомирщині діє мережа спеціалізованих установ для постраждалих від домашнього насильства

Протидія домашньому насильству – є одним із пріоритетних напрямків роботи органів державної влади з метою профілактики та недопущення таких випадків. Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОВА.
За інформацією Департаменту соціального захисту Житомирської ОВА, у Житомирській області створена мережа спеціалізованих установ для постраждалих від домашнього насильства, це:
- 4 притулки;
- 1 кризова кімната;
- 1 спеціалізована служба первинної допомоги;
- 2 мультидисциплінарні групи.
Додатково діє 1 телефон довіри та 37 мобільних бригад, які створені за підтримки Молодіжного благодійного фонду «Ініціатива» у співпраці та за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA).
«До цього негативного явища прикуто увагу суспільства, різних міжнародних та громадських організацій, а тому на органи влади та місцевого самоврядування покладено ряд обов’язків, що повинні сприяти протидії проявам домашнього насильства», – зазначає Директор Департаменту соціального захисту Житомирської ОВА Олена Грищук.
Окрім цього, в навчальних закладах, соціальних та громадських установах проводяться інформаційно-просвітницькі кампанії, ведеться профілактична робота із різними категоріями населення щодо запобіганню та протидії домашньому насильству.