Черги у Клієнтському просторі: як уникнути (ВІДЕО)

278

Три дні у Клієнтському просторі 104 в Житомирі збираються черги. В основному, люди стоять, аби розібратися у змінах, викликаних переходом АТ «Житомиргаз» до державної власності.

«Як нормальна людина я знаю, що потрібно заплатити вчасно кошти саме за газ. В мене не підтягнулась чомусь квитанція за газ і виникло питання взагалі що трапилось, чому, можливо, якийсь збій», — каже житомирянка Олена.

Представниця Житомирської філії говорить, потреби споживачів зараз розділяються на дві категорії. Багато питань викликала заява-приєднання, яка дозволяє укласти договір розподілу природного газу з новою газорозподільною компанією. Люди отримали її разом з платіжками.

«Заяву-приєднання необхідно заповнити в порожніх полях, поставити там помітки про згоду, підписати, відповідно, перевірити чи вся інформація вказана правильно і можна передати її до Житомирської філії «Газмережі» трьома способами», — говорить начальник пресцентру Житомирської філії газорозподільних мереж України Юлія Петришина.

Найпростіший варіант – заповнити заяву вдома та кинути її у скриньку, яка розміщена у Клієнтському просторі. Або можна надіслати її Укрпоштою чи передати контролеру. Однак чимало людей мають свої уточнення, чим створюють черги.

«Власне, дякуємо за відповідальність. Ось ми зараз в Житомирському клієнтському просторі, бачимо, що людей тут чимало. Люди активно проявили позицію, приходять, запитують, цікавляться, залишають заяви-приєднання. Ми їм за це дякуємо», — зазначає начальник пресцентру Житомирської філії газорозподільних мереж України Юлія Петришина.

Інша категорія споживачів – ті, хто проплатили за газ наперед до кінця року, або ж за старими реквізитами та хочуть вирішити цю проблему. Фахівці кажуть, не варто хвилюватися – усі кошти будуть повернені назад, достатньо виконати певні дії.

«Написати заяву на повернення і зібрати необхідний пакет документів. Він є невеликим – це копія ідентифікаційного коду, паспорту, копія або оригінал рахунку про оплату, квитанцію, і картковий рахунок, який можна взяти у мобільному додатку банку, власне, куди повернуть людям кошти. Цей пакет документів також можна принести самостійно, або направити Укрпоштою», — сказала начальник пресцентру Житомирської філії газорозподільних мереж України Юлія Петришина.

Уся необхідна інформація, кажуть фахівці, розміщена у нових соціальних мережах Житомирської філії та навіть на самих платіжках. Там надруковано і нові реквізити, і покрокова інструкція.

«Я дуже вдячна пані консультанту, вона мені повідомила, що не потрібно стояти в дуже великій черзі, можна просто зайти навіть з Facebook на їхню сторінку і там все розписано, показано як потрібно оформити заяву. Ось разом з пані ми зайшли в мій Приват24 і там підтягнулися вже всі ці рахунки. Тобто, всю чергу я стояти не маю, прийду додому, розберуся що далі потрібно. Я так розумію, декілька хвилин можуть вирішити все питання», — говорить житомирянка Олена.

Крім того, кажуть у Житомирській філії «Газмережі», відсьогодні почали здійснювати повернення переплат споживачам і вже сформовані реєстри на повернення коштів людям.