ФК «Полісся» в 1/4 Кубку України: команда здобула перемогу над СК «Дніпро-1» (ВІДЕО)

112

Цей день вже назвали історичним для Житомира. ФК «Полісся» у рамках 1/8 Кубку України зіграв вдома проти СК «Дніпро-1». Раніше команда вже поступалася цьому супернику, тож цього разу взяла так званий реванш. Хоча в основному часі дніпряни перейняли ініціативу.

«Дніпро-1» відкрило рахунок на 77 хвилині гри. Але житомиряни не дозволили собі програти і в момент, коли, здавалось, вболівальникам можна впадати у відчай, на першій компенсованій хвилині зрівняли рахунок. Так званим «рятівником» команди став Богдан Кушніренко.

Основний час команди закінчили з рахунком 1:1, тож було оголошено овертайми. Нових голів це не принесло, однак додатковий час закінчився неприємністю для ФК «Полісся» – Олександр Назаренко отримав травму коліна.

За словами медиків, травма може бути дуже серйозною. Переможці гри визначалися у серії пенальті. Тут другим «рятівником» «Полісся» став воротар Денис Бойко, котрий відбив гол противника. Рахунок матчу – 5:4.

Задоволений грою і головний тренер «Полісся». Говорить, саме таким має бути футбол, саме це має бачити глядач.

Таким чином «Полісся» вибило спортивний клуб «Дніпро-1» з Кубку України, а собі проклало шлях до 1/4.