Справа «Житомирських ласощів» зрушилася з місця вперше за 4 роки: що відбулося (ВІДЕО)

Справа «Житомирських ласощів» вже майже 4 роки знаходиться на розгляді у судах,   та останні 2 у Коростенському міськрайонному суді і лише 3 жовтня   провели підготовче судове засідання.

«Нарешті ця справа після 4 років буксування зрушила з мертвої точки. Сьогодні нарешті було проведено підготовче судове засідання. Сьогодні нарешті було визначено всі позиції сторін і захисту обвинуваченого, і обвинуваченого, і представників потерпілого, і сторони обвинувачення. Сьогодні з’ясували всі клопотання», — каже адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «НЕСТЛЕКС» Валерій Алієв.

Адвокати Бойка та сам обвинувачений вкотре намагалися затягнути судовий процес, заявляючи, що їм не вручили обвинувальний акт і подали клопотання про відкладення засідання. Однак, вислухавши позиції усіх учасників суддя його не задовольнила.

Отримавши відповідь про незадоволення клопотання , адвокати Бойка вкотре заявили відвід судді. Але, враховуючи, що це відбулося вже втретє, його залишили без розгляду.

Представники «Житомирських ласощів» повідомили, що Ігор Бойко подав до Лондонського суду позов проти України та вимагає у держави компенсацію у розмірі 100 мільйонів доларів.

«Людина привласнила майно, вона його вкрала. Потім у неї його забрали. Він для себе вирішив, що це дуже неправильна історія, що він тепер може подати позов і довести, що накрадене у нього забрали незаконно», — говорить адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «НЕСТЛЕКС» Валерій Алієв.

На судовому засіданні 3 жовтня Валерій Алієв вручив прокурору заяву про вчинення Бойком кримінальних правопорушень та висунення додаткового обвинувачення. Згідно неї Ігорю Ярославовичу загрожує інкримінування ще 6 статей Кримінального кодексу України.

«Кримінальне правопорушення, яке передбачено ч.4 ст. 189 КК України – вимагання вчинене організованою групою осіб. Ч. 4 ст. 190 – шахрайство, вчинене у великих розмірах. Ч.3 ст. 27, ч.3 ст. 358 – підроблення та організація підроблення документів. А також ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України – легалізація та відмивання доходів», — сказав адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «НЕСТЛЕКС» Валерій Алієв.

Початок розслідування кримінальних правопорушень, вказаних у цій заяві, суттєво зміцнить позицію України у Лондонському суді.

«Хай він розкаже чи винен він в цих кримінальних правопорушеннях», — розповідає адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «НЕСТЛЕКС» Валерій Алієв.

Кінцевим результатом судового засідання стало те, що сторона захисту Бойка визначилася – вони хочуть, аби надалі справу розглядала колегія суддів.

«Справа передається на розгляд колегії суддів, колегія суддів буде визначена і буде призначена вже дата для розгляду колегії суддів. Все ж таки це рух вперед», — зазначив адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «НЕСТЛЕКС» Валерій Алієв.