Житомирське «Полісся» на виїзді обіграло полтавську «Ворсклу» з рахунком 0:3 (ВІДЕО)

У рамках 11-го туру УПЛ житомирське «Полісся» на виїзді зіграло із полтавською «Ворсклою». Перший тайм команди розпочали доволі спокійно, без великої кількості небезпечних моментів. Інколи навіть здавалося, що господарі поля перейняли ініціативу. Однак на 37-й хвилині гри «вовки» відкрили рахунок з пенальті.

З рахунком 0:1 команди пішли на перерву. На початку другого тайму «Ворскла» намагалася змінити хід гри та почала показувати себе доволі активно. Однак знову ж таки пропустили на 54-й хвилині гол, який реалізував Бені Макуана.

До фінального свистка відігратися господарі так і не змогли. У компенсованому часі житомиряни забили 3-й гол, автором якого став Дмитро Шастал.

Грою своєї команди не дуже задоволений головний тренер «Полісся». Говорить, багато моментів потрібно ще пропрацьовувати. І давати більше футболу на полі.

Після перемоги над «Ворсклою» житомирське «Полісся» обіймає 2-гу сходинку в турнірній таблиці УПЛ. Досі «вовків» випереджає «Кривбас».