Полісся та Кривбас не змогли визначити лідера: матч закінчився з рахунком 1:1 (ВІДЕО)

107

У 13-му турі Чемпіонату України з футболу на полі зустрілися лідери турніру: житомирське Полісся та криворізький Кривбас. Знову гру перервала повітряна тривога, котра почалась через 3 хвилини після початку матчу. Після вимушеної перерви, гості проявили себе та відкрили рахунок на 39-й хвилині.

На перерву команди пішли з рахунком 0:1. А вже в другому таймі житомиряни показали себе краще.

На 54-й хвилині господарям вдалося відігратися та забити перший гол, який оформив Артем Козак. Цей м’яч назвали одним із кращих в історії гравця.

Загалом, так і закінчили з результатом 1:1. Та такий рахунок, вважають тренери Полісся, є цілком справедливим, адже постаралися обидві команди. Кривбас досі лишається першим в турнірній таблиці, а новачок УПЛ, після перемоги Дніпро-1 над Олександрією, опустилось на третю сходинку.