Полісся у контрольному матчі на зборах в Іспанії перемогло Реал Мурсію (ВІДЕО)

69

Футбольний клуб Полісся вже більше тижня перебуває на навчально-тренувальних зборах в Іспанії. Досить незвично на тренуваннях почувався Андрій Гітченко, який закінчив свою футбольну кар’єру та став помічником тренера.

Перший поєдинок уже відбувся 23 січня. Суперником для житомирян став професійний іспанський футбольний клуб «Реал Мурсія». Рахунок матчу відкрив футболіст Кармона на 23 хвилині першого тайму, поціливши у ворота Полісся.

Спірний момент, та арбітр все ж зарахував гол. На початку другого тайму житомиряни заробили пенальті, реалізувати його вдалось не з першого удару. Але в результаті на 49 хвилині матчу Богдан Кушніренко зрівняв рахунок.

Вже за 9 хвилин Микита Кравченко вивів Полісся вперед.

Перший матч на зборі в Іспанії завершився рахунком 2:1 на користь «Полісся». Та попереду ще 3 гри з польською, швецькою та ісландською командами. Відбудуться вони 27 січня, 2 та 7 лютого.