Полісся зіграло внічию з польською Сталлю на зборах в Іспанії (ВІДЕО)

58

Житомирське Полісся продовжує збори в Іспанії. 27 січня команда зіграла з польським клубом екстракласу Сталь Мелець.

На 26-й хвилині рахунок відкрили суперники Полісся. У ворота житомирських вовків поцілив нападаючий Сталі Ілля Шкурін.

Зрівняли рахунок вовки вже у другому таймі: гол забив захисник Полісся Артем Шабанов.

Протягом матчу у суперників було багато небезпечних моментів, та забити ще один гол жодна з команд так і не зуміла. Фінальний свисток зафіксував рахунок 1:1 – нічию.

Полісся уже перетнуло екватор зборів, та попереду ще дві гри. 2 лютого з швейцарським Кальмаром та 7 лютого з ісландським Стьярнаном. Також сьогодні відбулося жеребкування півфіналу Кубка України, за результатами якого суперником Полісся визначили полтавську Ворсклу.