Житомирське Полісся зіграло внічию проти львівського Руху (ВІДЕО)

Футбольні клуби Рух та Полісся обмінялися голами у рамках 18-го туру Української Прем’єр-Ліги. Поєдинок на «Арені Львів» завершився з рахунком 1:1.

«Ми прекрасно розуміли яка буде гра сьогодні, скажемо так. Гра проходила більше під нашим контролем. І одна помилка в захисті призвела до пропущеного м’яча. Смуток на душі такий, прикро втрачати такі очки», — каже півзахисник команди Полісся Олександр Назаренко.

Рахунок відкрили житомиряни на 12-й хвилині матчу. Голом відзначився нападник Полісся Пилип Будківський.

Львів’яни відігралися ще до перерви – на 31-й хвилині пенальті реалізував Денис Підгурський.

Матч у Львові став історичним, адже вперше від початку повномасштабного вторгнення на трибунах були вболівальники.

За результатами цього матчу Полісся має 33 очки та посідає 3 місце у турнірній таблиці УПЛ. 1 березня житомирські вовки зійдуться у поєдинку із черкаським ЛНЗ.