Полісся поступилося черкаському ЛНЗ на останніх секундах матчу (ВІДЕО)

49

1 березня у стартовому матчі в рамках 19-го туру Української Прем’єр-Ліги на полі зустрілися житомирське «Полісся» та черкаське «ЛНЗ». Основний час команди завершили з рахунком 0:0, але арбітр додав 4 хвилини. На третій хвилині компенсованого часу футболіст «ЛНЗ» Денис Олійник приніс перемогу черкаській команді. Голкіпер Полісся Денис Бойко отримав пас від Артема Шабанова та намагався вибити м’яч далі від воріт. Проте він потрапив до ніг суперника.

«Всі підтримували один одного, всі підтримують Дениса. Кожен міг опинитись на його місці. Я не вважаю, що він винен. Давайте не забувати, що до цього ми грали 90 хвилин і ми мали шанси», — сказав півзахисник Артем Козак.

Після завершення матчу Полісся знаходиться на 5 сходинці у турнірній таблиці Української прем’єр-ліги. Наступний матч житомирські вовки проведуть 9 березня. Їх суперником стане Олександрія.