Чергова поразка Полісся: житомирські вовки поступилися київській Оболоні (ВІДЕО)

57

16 березня житомирське Полісся зійшлося у двобої з київською Оболонню у рамках 21-туру Української Прем’єр-Ліги.

«Дуже гарні були моменти навіть у першому таймі, з яких треба було витиснути гол. А якщо говорити про гру загалом, то вона дійсно буда напружена: дуже багато карток, дуже багато боротьби», — говорить тренер команди Полісся Володимир Книш.

З другої хвилини матчу житомиряни грали у меншості, за так званий «фол останньої надії» червону картку отримав захисник «Полісся» Сергій Чоботенко.

Уже на 10 хвилині гри півзахисник Оболоні Руслан Черненко поцілив у ворота житомирян.

Стартувавши у другому таймі, обидві команди атакували, житомиряни намагалися переламати хід гри, але гол Черненка так і залишився єдиним у цьому матчі. У додані до основного часу 4 хвилини ситуація не змінилася. «Оболонь» виграла матч з мінімальним рахунком 1:0, а Полісся здобуло третю поразку поспіль.

Наступний матч Полісся зіграє 30 березня з одеським Чорноморцем.