Полісся перемогло Колос з рахунком 1:0 (ВІДЕО)

48

У суботу 14 квітня Полісся приймало Колос на Центральному стадіоні Житомира у рамках 24 туру УПЛ. Гості активно розпочали гру, але забити їм так і не вдалося.

Поступово житомирські вовки змогли вирівняти гру та перехопити ініціативу, та все ж на перерву обидві команди пішли з рахунком 0:0.

«Важка гра, тому що дуже непростий суперник. Колос дуже хороша, організована команда, дуже добре грає в захисті, чудово контратакує», — говорить в.о. головного тренера команди Полісся Сергій Шищенко.

У другому таймі Сергій Шищенко провів заміну: замість Бориса Крушинського на поле вийшов Вячеслав Танковський і одразу забив гол.

Відігратися гості вже не змогли, тож футбольний клуб Полісся переміг Колос з мінімальним рахунком 1:0.

Зазначимо, у переддень основного матчу команда Полісся U19 грала проти Колосу U19, житомиряни здобули перемогу з рахунком 2:1. А у неділю жіноча команда Полісся обіграла Ладомир-2. Фінальний свисток зафіксував рахунок 6:0. Отож, на вихідних житомирські вовки та вовчиці отримали першість у всіх матчах.