Полісся розпочало сезон в УПЛ: перемогло донецький «Шахтар» з рахунком 0:1 (ВІДЕО)

50

Вчора Полісся розпочало сезон в Українській Прем’єр Лізі. Суперником у першому матчі став донецький Шахтар. Гра розпочалася з моменту Богдана Кушніренка, який низом пробив м’яч повз ліву стійку.

На 13 хвилині матчу рефері міг призначити пенальті по воротам Шахтаря через боротьбу Пайшао та Бондаря у штрафному майданчику. Але після перегляду VAR вирішив продовжити гру.

Початок сезону розпочався з травм для обох команд. В першому таймі пошкодження отримав Богдан Кушніренко з Полісся та Марлон Гомес і Тарас Степаненко з Шахтаря.

На 32 хвилині моментом відзначився Олексій Гуцуляк, пробивши низом, але Різник, голкіпер Шахтаря, відбив м’яч.

Сергій Чоботенко на 35 хвилині гри відкрив рахунок на користь житомирських вовків, ударивши м’яч головою.

Після перерви Данило Сікан міг зрівняти рахунок, проте воротар Полісся Євгеній Волинець витягнув удар із дев’ятки.

Шахтар у другому таймі штурмував ворота Полісся, мав багато моментів, які так і не зміг реалізувати.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу житомирських вовків з рахунком: 0:1.