Військовий, який був важко поранений під Бахмутом, отримав ваучер на навчання в університеті
Євгеній Корінець у мирний час працював вчителем-реабілітологом в інклюзивно-ресурсному центрі Черняхівської селищної ради. На початку вторгнення російських військ сам звернувся у центр комплектації. Розпочав службу в роті охорони, згодом був направлений у 30-ту окрему механізовану бригаду. Про це повідомляє Житомирська обласна служба зайнятості.
У боях під Бахмутом, біля села Міньківка, де українські захисники «тримали» трасу Слов’янськ – Червоноград, був тяжко поранений, втратив ногу. Пройшов складний період реабілітації й протезування. Далі, як сам каже, «став на спортивні рейки», є членом параолімпійської збірної України і днями вирушає на олімпіаду в Париж.
Життєрадісний боєць має далекоглядні плани на майбутнє. Збирається вдосконалити себе і професійно, аби мати можливість претендувати на керівні посади. В цьому йому допоможе державна служба зайнятості, оплативши його навчання в обраному закладі.
Сьогодні директорка обласного центру зайнятості галина Коріна вручила Євгенію ваучер на навчання. Під час спілкування з керівниками підрозділів ветеран поділився, що обрав спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», яку вирішив освоїти у Поліському національному університеті. Каже, є багато власних ідей щодо зайняття бізнесом, тож, мабуть, скористається ще однією послугою служби зайнятості – ветеранським грантом на розвиток бізнесу. Одразу отримав консультацію профільних фахівців з цього питання.
«Ми робимо все для того, щоб максимальну кількість ветеранів охопити ваучерами на навчання, – зазначає Галина Корінна. – Євгеній – вже 15-й учасник бойових дій, який цьогоріч отримав такий документ. Професії й спеціальності обирали різні: водій, кухар, «Психологія», «Підприємництво». А загалом з початку року обласна служба зайнятості видала вже 436 ваучерів. Здебільшого, людям віком 45+, а також внутрішнім переселенцям, людям з інвалідністю, звільненим із полону, пораненим та іншим постраждалим внаслідок військової агресії рф. На сьогодні суспільство вже зрозуміло, що просто мати одну освіту – це неправильно. Чим більше компетенцій і навиків людина має, тим більше вона конкурентоздатна на ринку праці. Людина має навчатись упродовж усього життя».