Парамедикиня медбатальйону «Госпітальєри» Вікторія Гончарук з Баранівки нагороджена премією «УП100. Сила жінок»

Парамедикиня медбатальйону «Госпітальєри» Вікторія Гончарук з Баранівки нагороджена премією «УП100. Сила жінок»

Цьогоріч нагородження премією «УП100. Сила жінок» від Українська правда відбулося у Національна філармонія України  за участі відомих українських діячів і діячок, а також представників міжнародних організацій.25 березня «Українська правда» вдруге оголосила лауреаток премії «УП100: Сила жінок». Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОВА.

Переможниці представляли такі категорії: Захисниці, Суспільство, Політика і державне управління, Бізнес, Креативні індустрії та мода, Культура, Спорт, Наука і освіта. 

Серед сотні лідерок – парамедикиня медбатальйону “Госпітальєри” Вікторія Гончарук з Баранівки.

«Я ніколи не прагнула визнання. Просто хотіла бути корисною. Але якщо моя історія надихне когось не зламатися — значить, усе було не дарма. Та я, яка вийшла минулого тижня на сцену УП100, була чистим полотном до вас. Тому хочу подякувати моєму екіпажу 122 // М20/М40 // М Торі (чи як ми там ще називались за цей час?), побратимам та посестрам, моїй надихаючій сестрі, хлопцю, друзям, які полягли. З болю, втрати й любові до вас виросла сила, яку тепер бачу в собі дивлячись у дзеркало після важкого дня. Знаю, що я ніколи не буду воїном з бігбордів, але коли в кімнату заходить блондинка з косичками 50-ти кг, то повірте – вона бореться за свої цінності на своєму місці зі всіх сил. І це може робити кожен. Ти з нами?», — написала на своїй сторінці у Фейсбук Вікторія Гончарук. 

Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення Вікторія Гончарук вирушила на фронт, залишивши омріяну роботу у США. 

Довідково. Проєкт «УП100. Сила жінок» було започатковано, аби подякувати українкам, які своєю щоденною працею та прикладом об’єднують людей, надихають, створюють нові можливості та рухають Україну вперед. Аби відзначити українок, які є справжніми лідерками. Які самовіддано і наполегливо працюють в усіх куточках України, впливаючи на суспільні процеси і роблячи перемогу можливою. 

Проєкт присвячений пам’яті Ірини Цибух, захисниці, яка забезпечувала евакуацію поранених бійців із найгарячіших точок, надавала домедичну допомогу бійцям, постійно ризикувала власним життям під час евакуацій і намагалася впровадити культуру пам’яті в українському суспільстві, стала натхненницею цьогорічної премії.