«Коростенський вальс — 2026»: 336 випускників станцювали біля Палацу культури

«Коростенський вальс — 2026»: 336 випускників станцювали біля Палацу культури

30 травня, у День міста, площа біля Палацу культури імені Тараса Шевченка зібрала 336 випускників із Коростенської громади та Коростенського району. Саме тут відбувся VII фестиваль «Коростенський вальс» — особливий вечір, який став символічним завершенням шкільних років для сотень юнаків і дівчат. Про це повідомляє пресслужба Коростенської міської ради.

У фестивалі взяли участь учні Коростенських міських ліцеїв №1, №2 ім. В. Сингаївського, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, а також Ушомирського, Васьковицького, Горщиківського та Іршанського ліцеїв.

Для когось цей вечір став останнім шкільним святом, для батьків — моментом гордості, а для вчителів — ще одним випуском дітей, яких вони супроводжували багато років.

Цьогорічний фестиваль розпочався із вимушеної паузи. Через повітряну тривогу початок заходу довелося відкласти більш ніж на пів години. Але після відбою музика все ж зазвучала, а випускники подарували громаді свій вальс — красивий, щирий і незабутній.

Яскраві постановки, святкові образи, хвилювання перед виходом на площу, оплески глядачів та синьо-жовтий фінал створили атмосферу, яку важко передати словами.

Та головним цього вечора були не костюми й не хореографія. Головними були хлопці та дівчата, які сьогодні стоять на порозі нового етапу життя.

Попереду — університети, професії, нові міста, нові можливості та нові мрії.

А в пам’яті назавжди залишиться цей вечір. Вечір, коли вся площа танцювала разом.

Нагадаємо, «Звягельський бал – 2026»:  випускники ліцеїв та гімназій станцювали вальс.