На Житомирщині завершився фінальний етап змагань зі спортивного орієнтування серед дівчат

На Житомирщині завершився фінальний етап змагань зі спортивного орієнтування серед дівчат

Житомирська область вперше стала господарем фінального етапу одного з наймасштабніших спортивних проєктів країни — «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським. Повідомляє пресслужба Житомирської ОВА. 

Протягом чотирьох днів Житомирщина була центром спортивної боротьби, командного духу, нових знайомств та яскравих емоцій. У фінальних змаганнях зі спортивного орієнтування серед дівчат взяли участь 24 команди з 23 областей України та міста Києва. Понад дві сотні юних спортсменок продемонстрували високий рівень підготовки, витривалість і наполегливість, а також мали змогу ближче познайомитися з Житомирщиною, її природною красою та гостинністю.

Начальник Житомирська обласна військова адміністрація Віталій Бунечко привітав учасниць фіналу та відзначив важливість розвитку шкільного спорту як основи формування здорової, активної та згуртованої молоді.

«Житомирщина вперше приймала фінальні змагання такого масштабу. Для нас велика честь стати майданчиком, де юні спортсменки з усієї країни демонструють свої вміння, силу характеру та прагнення до перемоги. Кожна команда, яка дійшла до фіналу, вже є переможцем, адже подолала непростий шлях від шкільного до всеукраїнського рівня», — наголосив Віталій Бунечко.

За результатами фінальних стартів третє місце посіла команда Калуський ліцей №10, срібними призерками стали учениці Києво-Печерський ліцей №171, а перемогу здобула команда Луцький ліцей №1.

Учасниці продемонстрували високий рівень спортивної майстерності, силу волі та справжній командний дух. Водночас головним здобутком змагань стали нові знайомства, обмін досвідом та популяризація здорового способу життя серед молоді.