Вулиці Житомира вкотре перетворилися на канали Венеції: у чому причина і коли ситуація покращиться?
Упродовж 7 червня рятувальники ДСНС 4 рази виїжджали на ліквідацію наслідків негоди. Через сильні пориви вітру дерева впали на автошляхи у Житомирському та Бердичівському районах, що ускладнило рух транспорту.
Така ситуація в місті трапляється щороку. Чому так – ми запитали у директора КП «Експлуатація штучних споруд» Віталія Ролінського. За його словами, підтоплення виникають через нездатність мереж пропустити таку кількість води під час раптових і рясних опадів.
Окрім того, частина зливових мереж була засмічена. Наразі багато мешканців косять траву та не завжди вчасно прибирають її залишки. Через це рослинність забивається у решітки. На ситуацію впливає й несвоєчасне прибирання сміття.
Зливові мережі починають прочищати з настанням плюсових температур. Упродовж весняного, літнього та осіннього періодів окремі ділянки очищують два-три рази.
Наразі комунальники очищають мережі у проблемних місцях, а також зливоприймальні решітки та колодязі, аби під час наступних сильних дощів виникало менше проблем.