Без дозволів – без місця: у Житомирі приберуть об’єкти незаконної торгівлі
У Житомирі планують демонтувати 5 об’єктів торгівлі, які, за даними міської ради, були встановлені без необхідних дозвільних документів. Власникам дадуть тиждень на те, щоб самостійно прибрати кіоски та торгове обладнання. Якщо ж вони цього не зроблять – до справи візьмуться комунальники. Де саме розташовані об’єкти та коли розпочнуть демонтаж – дивіться у відео