У Житомирі відбувся Чемпіонат області зі спортивної аеробіки, який об’єднав найкращих спортсменів регіону

28
У Житомирі відбувся Чемпіонат області зі спортивної аеробіки, який об’єднав найкращих спортсменів регіону

17-18 червня відбувся Чемпіонат Житомирської області зі спортивної аеробіки, участь у якому взяли вихованці двох провідних спортивних шкіл області – ЖДЮСШ «Авангард» ЖОР та ДЮСШ ЖМР. Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

Учасники змагалися у двох вікових категоріях, демонструючи високий рівень підготовки, силу, витривалість, гнучкість, координацію та артистизм. Кожен виступ став яскравим прикладом наполегливої праці спортсменів і тренерів.

Особливо цінною для юних аеробістів стала можливість побачити виступи та поспілкуватися з найсильнішими спортсменами України, які нещодавно повернулися з Етапу Кубка світу зі спортивної аеробіки. Такий досвід надихає молоде покоління на нові звершення та спортивні перемоги.