День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні: у Житомирі віддали честь усім загиблим (ВІДЕО)

85 років тому розпочалася німецько-радянська війна, жертвами якої стали від восьми до десяти мільйонів українців. Щороку 22 червня в нашій державі вшановують День скорботи і пам’яті жертв цієї кривавої війни. Віддають честь усім, хто загинув на фронті, став жертвою окупації, переслідувань і воєнного лихоліття. Цього дня в Житомирі відбулися пам’ятні заходи: до знаку «Жертвам фашизму» поклали квіти та запалили лампадки