За досягнення в науці, спорті та мистецтві: обдарованій молоді Житомирщини вручили стипендії (ВІДЕО)

Сьогодні 25 юнаків і юнок отримали стипендії Житомирського міського голови за досягнення високих результатів у навчання, спорті, науці та мистецтві. За успіхи в тій чи іншій галузі кожен з них отримав по 3000 тисячі гривень.

Для стипендіатів – це додаткова мотивація розвиватись та представляти Житомир на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, розповідають учениці-переможниці конкурсів з української мови та літератури.

Переможець всеукраїнської олімпіади з польської мови – Ілля Боримський – впевнений: для нього стипендія є поштовхом для нових звершень.

Стипендію отримала і переможниця творчого конкурсу, який відбувався у Болгарії, Вероніка Жукова.

Нагадаємо, у квітні 2026-го стипендії призначили 20-тьом вихованцям школи хореографічного мистецтва «Сонечко». Також на початку року грошову винагороди отримали майже 40 переможців міського етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук. Окрім того, минулоріч близько двохсот молодих людей отримали нагороди за високі результати. Підтримка обдарованих хлопців і дівчат – це внесок у майбутнє Житомира, адже саме вони вже представляють місто своїми досягненнями.