Нове керівництво Апеляційного суду Житомирської області

У Житомирі обирали нового голову Апеляційного суду області та заступників – шляхом загального голосування. Рішенням зборів, очолив апеляційний суд Юрій Жизнєвський: житомирські активісти обурені процесом обрання та вибором колективу суддів. Кажуть, процедура була непрозорою. активістам не подобається кандидатура Юрія Жизнєвського. Вони дивуються статкам судді та його дорогому майну. Навіть ходили питати звідки стільки добра. 

«Да, все, що я зазначив у декларації – відповідає дійсності. Якщо ви десь бачите, що мої розходи перевищують мої доходи, то..», — говорить пан Жизнєвський, за матеріалами активістів.

В декларації судді Жизнєвського – кілька автомобілів, квартири і будинки в Україні та Болгарії. Під час засідання кандидатів на посаду голови Апеляційного суду Житомирської області та його заступників обирали майже одноголосно, мовляв – судді раніше все обговорили. Скриньку з бюлетнями відкрили в іншому приміщенні. Активісти дивуються, що голоси рахували утаємничено. Тому й викликали поліцію, остерігаючись махінацій. Активісти написали заяву в поліцію про можливе фальсифікування результатів голосування