БФ «ФАРМВАРТА» спільно з Бориславом Розенблатом передали необхідні медикаменти для породіль

Процес пологів тепер відбуватиметься легше. Креми та гелі на суму в 1 мільйон гривень отримав Житомирський обласний перинатальний центр. Ці медикаменти досить важливі для майбутніх мам. Дані препарати використовуються як перед пологами, під час пологів, та після пологів. Перед пологами вони покращують еластичність шкіри, під час пологів – вони полегшують процес самих пологів, і робить менш болісним цей сам процес чудовий. Ліки медикам передали благодійний фонд «Фармварта» спільно з народним депутатом України Бориславом Розенблатом. Отримати їх зможуть пацієнтки стаціонару.

«Ми бажаємо зробити так, щоб наші люди менше використовували грошей на ліки, щоб це було більш для них зручніше. Є благодійники, є люди, які за це переживають, є люди, які просто це роблять безкоштовно», — стверджує народний депутат України Борислав Розенблат.

Заступник головного лікаря розповідає: раніше такі медикаменти купували пацієнтки, за бажанням і за власні гроші. Адже за бюджетний кошт придбання таких дозволити не могли. Спеціаліст запевняє: ці медикаменти досить полегшують народження немовлят. Представники «Фармварти» не змогли приїхати до перинатального центру сьогодні, але нардеп Борислав Розенблат розповів про їхні спільні досягнення та закликав інших благодійників долучатись.

«Разом того, що ми вже передали разом з компанією, яка благодійна – «Фармварта», складає вже близько 20-ти мільйонів гривень. Тому це дійсно допомога нашим громадянам, допомога нашим житомирянам, мешканцям нашого міста, області. Я буду тільки радуватись за те, щоб дійсно більше таких благодійників долучалися і допомагали нашим людям», — наголошує народний депутат України Бориславт Розенблат