До Великодня в Житомирі відкрили Фестиваль писанки

Новий формат цьогорічного фестивалю – великі авторські писанки. Їх створили житомирські писанкарки. Кожна розробила свій власний малюнок. Серед двадцяти писанок виділяється виріб із тканини. Об’ємна Писанка оздоблена тюльпанами та українською вишивкою. Привертає увагу перехожих столик пані Зінаїди. Всі ляльки-мотанки виготовляє власноруч, без голки та ножиць. Каже, лишає частинку душі в кожній роботі, щоб та приносила мир та щастя в оселі нових господарів. 

"Лялечки мають свою особливу техніку виготовлення і особливе своє значення. Якщо повертатися до сьогодньошнього світлого Христового Воскресіння – ангели приносять нам благую вість про Воскресіння Ісуса Христа. Він також із дзвіночком: дзвіночок несе гарну вісточку в дім", — розповідає майстриня ляльки-мотанки Зінаїда Бугайчук.

Житомиряни в захваті від фестивалю. Кажуть, проникаються духом Великодня, прогулюючись по писанковій алеї. Окрасою та найбільшою фото-зоною на фестивалі став Великодній кошик – найбільший в Україні. Для вдалого фото дітлахи просто в нього залазили, обіймали писанки та, напевно, відчували себе героями великодньої казки