Жителі Короленка 5/20 і далі відвойовують свої права

Близько місяця тому журналісти СК1 відвідали будинок за адресою Короленка 5/20. Жителі скаржились на протікання даху, купи сміття за будинком, купи пташиного посліду та кістяків на горищі. Попри це все, ВЖРЕп №5 підняв тарифи. Але голова будинкового комітету Геннадій Шутовський не здався, поставив за мету викрити всі маніпуляції керівника комунального підприємства. Кілька років він шукав підтримки влади. Ходив і до міського голови Сергія Сухомлина разом із нашою знімальною групою. Пан Геннадій каже, що аудит проводять вже майже місяць, він певен, що ця перевірка затягнеться. Також він їздив до Віце-Прем’єр-міністра України та скаржився у Вищому Господарському суді. Цей суд житомирський пенсіонер виграв.

«Прийнято рішення вищим господарським судом залишити в силі рішення Житомирського Богунського суду, рішення Рівненського апеляційного суду, і відхилити касаційну скаргу КП ВЖРЕП № 5», — зазначає голова будинкового комітету Геннадій Шутовський.

Пан Геннадій впевнений, що досягне правди, навіть якщо знову доведеться звертатись до судів. Купа паперів, актів, звернень вже поповнилася судовим рішенням. Далі – вимагати втілення вироку суду. Ми й надалі підтримуватимемо житомирян у боротьбі із здирництвом