Капсулу часу заклали в фундамент будинку, де житимуть учасники АТО

Капсулу часу заклали у фундамент житлового будинку на Князів Острозьких, 59 у Житомирі. У замурованому листі – текст із звернення до нащадків. Написати свої побажання зміг кожен охочий. Текст звернення урочисто зачитали. Кооператив почав зводити будинок рік тому. Кажуть, що зволікали, бо долали технічні та бюрократичні перепони. Наразі будівельники завершують фундаменті роботи. У житловому будинку за цією адресою частина квартир уже належить учасникам АТО.

«20 квартир буде тут для учасників АТО. Давайте зразу розставляти… не отримують, вони купують ці квартири за власні кошти, але по іншій ціні, чим вони продаються тут для решти людей. Коли на квітень місяць нам потрібні були вже перші кошти, були зібрані ті перші, які були з нами з перших днів. І сказали: «Хлопці, якщо ви готові, – протягом двох тижнів внести всю суму». Так ми зібрали перші три мільйони гривень, за які, в принципі, тут все почалося», — розповідає голова ГО «Атошник» Віктор Камлук.

Один із власників майбутньої квартири пояснює, чому вклав власні гроші у будівництво. Духівники благословили будівництво багатоповерхівки та її майбутніх мешканців. Були присутні і представники міської влади. Чиновники кажуть, що зведення такого будинку – гарний приклад для майбутніх подібних ініціатив. Міська влада тогоріч змогла видати 40 соціальних квартир. Проте не всі задоволені будівництвом. Сусіди прийшли поскаржитися на розритий проїзд поблизу їхнього дому та постійний шум і вібрацію. Міський голова пообіцяв сприяти у вирішені проблеми. Міський голова сподівається, що в Житомирі будуватимуть більше житла. У кооперативі, котрий взявся за зведення будинку, обіцяють, що 2019 рік АТОвці зустрінуть уже в нових квартирах