Житомирські поліцейські відсвяткували два роки роботи

798

Національній поліції – два роки. Житомиряни могли долучитися до святкування на майдані імені С. П. Корольова у Житомирі.  Поліцейські зазначають, що постійно поповнюють свої ряди молодими кадрами і водночас стверджують, що реформування правоохоронних органів сприяє  боротьбі зі злочинністю.

«Реформа триває, і вона дає вже свої позитивні плоди. На теперішній час і оперативні підрозділи, трошки переформатувавши свою роботу, почали більш дієво працювати відносно груп злочинних, відносно організованих груп крадіїв, тому що на теперішній час злочинність почала більше гуртуватись, збиватись в єдиний такий сильний кулак. Але ми цього не допускаємо», – розповідає заступник начальника ГУ НП в Житомирській області Артем Лисогор.

Усі присутні залюбки випробували пістолети, кулемети, гвинтівки, гранатомети, рушниці та іншу зброю, котру використовують поліцейські. Зацікавилися виставкою не лише чоловіки, а й дівчата та діти. Дехто навіть приміряв бронежилет. Демонстрували на виставці навіть охоронні системи. Вразили житомирян поліцейські автівки та БТР. Святкову виставку супроводжував  оркестр Головного управління  Національної поліції.