Діти учасників АТО відпочили в Грузії

25 дітей учасників АТО повернулися з відпочинку в Грузії. З цього приводу в міській раді відбулася прес-конференція.

Приймали дітей в Кутаїсі – місті-побратимі Житомира, проте відвідали діти й інші міста Грузії. Діти залюбки ділилися з міським головою враженнями від подорожі.

«Мені сподобався ботанічний сад в Батумі. Він дуже великий, ми взагалі його не встигли повністю переглянути. Там були і сосни відразу, і пальми. Це дуже незвично для нас», – розповідає син учасника АТО Ярослав Лаговський.

З Грузії привезли не лише враження, а й сувеніри. Від влади міста Кутаїсі голові Житомирської міської ради передали почесний кубок. Діти досі спілкуються з грузинськими однолітками в соцмережах та діляться світлинами. Кажуть, що сумувати було ніколи.

Вразила дітей і кухня, і пляж з чорним магнітним піском, і розваги, і навіть шторм на морі, але найбільше – грузинська культура та самі люди. Батьки, діти котрих відпочили в Грузії, подякували міському голові за таку м можливість. Це була перша подібна ініціатива з боку міської влади. Наступного року в Житомирі планують зустрічати грузинських дітей, – каже міський голова.