У Житомирі в громадському транспорті впровадили автоматизовану систему оплати за проїзд

У тролейбусі, що обслуговує маршрут №1, валідатор працює, проте пасажири не користуються електронними квитками, а розраховуються готівкою. Кажуть, що  так зручніше і надійніше.

Проте переваги автоматичного розрахунку за проїзд відчули кондуктори. Після встановлення валідаторів працювати стало зручніше. Якщо система запрацює у повному обсязі, робочі обов’язки у них зміняться, – розповідають кондуктори.

А ось вже один із тролейбусів, що обслуговує маршрут №3. У салоні валідатор не працює.

Пристрої попрацювали менше тижня і  деякі вже вийшли з ладу. За поясненнями ми звернулись до Житомирського  ТТУ.

Там кажуть,що сучасні валідатори не можуть працювати у старому електротранспорті. Тому у тролейбуси було встановлено додаткові стабілізатори напруги,які  часто виходять з ладу.

«Ті старі тролейбуси, які у нас на обслуговуванні зараз, – в них під час руху виникають «стрибки» напруги. Коли вони проходять секційно, то цей «стрибок» напруги і відбувається. Сучасне обладнання не передбачає таких перепадів напруги. Тому було прийнято рішення встановлювати стабілізатори, бо при зміні напруги пристрій може згоріти, а він досить дорогий», – зазначає директор КП «Житомирське тролейбусно-трамвайне управління» Андрій Нечуйвітер.

 Загалом закупили 104 валідатори. Ті ,які вийшли з ладу, в ТТУ обіцяють полагодити якнайшвидше.