Сквер на перехресті вулиць Лятошинського та Небесної Сотні планують оновити

Вже понад 5 років сквер на перехресті вулиць Лятошинського та Небесної Сотні планують реконструювати. Аби городяни у більш комфортних умовах могли перепочити в центрі міста. У майбутньому за кошти інвесторів мають намір оновити зону відпочинку для житомирян, – зазначив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Для реконструкції скверу потрібно 5 мільйонів гривень. У міському бюджеті на це грошей не має.

Активісти та житомиряни обурені тим, що для того, аби  відновити сквер обов’язковою умовою є  будівництво кафе. Його можуть побудувати поруч. Люди стверджують, що у майбутньому будівлі торгівлі розростуться і захоплять частину  скверу.

«Ну, зачем там еще торговые точки? Это не будут красивые здания, это будут ларечки, которые дальше вылезут. Ви прекрасно знаете как это делается: дали им по три квадрата, а они вылезли на десять квадратов», – каже житомирянин Андрій Попов.

Присутні активісти запропонували скористатися частково іноземними інвестиціями, частково грошима міста та відновити сквер за меншу ніж 5 мільонів суму. Після бурхливого обговорення питання про організацію конкурсу на кращу пропозицію благоустрою скверу на вулиці Лятошинського було знято з порядку денного. Міський голова доручив створеній робочій групі доопрацювати питання.