Німецький журналіст провів майстер-клас для житомирян

У Житомирі відбулася зустріч журналістів міста та області з німецьким медіа-експертом Клеменсом Шелльом. За кавою присутні обговорили значення журналіста у суспільстві та кризу довіри до медіа.

Житомир став одним із низки міст України, куди завітав німецький гість в рамках проекту Association4U. Заходи, котрі проводить Асоціація, спрямовані не лише на журналістів, а й на студентів та співробітників відділів комунікації органів влади.

Зустріч була інтерактивною, тому висловитися міг кожен присутній. Розпочалась розмова з пояснення експертом причин кризи довіри до ЗМІ.

«Звичайний журналіст будує свою репутацію на довірі і правдивих фактах. У США  журналістика знову набуває ваги. Новинні газети заробляють великі гроші, бо люди не довіряють уряду та президенту», – зазначив німецький медіа-експерт Клеменс Шелль.

Також Клеменс Шелль провів паралель між затриманням житомирського журналіста Василя Муравицького з випадком затримання двох журналістів за розголошення даних у Німеччнні. Проте присутні медійники зауважили, що таке порівняння некоректне.

Експерт також дав дієві поради колегам щодо мовлення ЗМІ та поведінки у випадку журналістської помилки. Клеменс Шелль проводить тренінги для журналістів понад 15 років.