Маленькі житомиряни ретельно готуються до нового навчального року

Зібрати дитину в перший клас – справа відповідальна і для батьків, і для школярів. Який має бути портфель та пенал, які ручки та олівці краще обрати? Скільки зошитів та обкладинок потрібно купити, – школярі обирають разом із батьками.

Данило йде у перший клас . До вибору портфеля ставиться ретельно. Розповідає, що портфель повинен бути з зображеннями улюблених героїв.

Обираючи портфель  для першачків  звертайте  увагу на якість матеріалів та анатомічну спинку, – радять консультанти

«Рюкзачок в першу чергу має бути ортопедичним – це дуже важлива функція, тому що спинки маленькі. Він має бути легеньким також», – розповідає старший продавець одного з магазинів у Житомирі пані Свтілана.

У п’ятий клас Настя з цікавістю обирає з великого різноманіття – пенал. Дівчинка каже, що  він має бути зручним і з декількома відділами.

Наповнити пенал потрібно якісними ручками та олівцями. Обираючи приладдя для школярів, батьки мають дотримуватись певних правил. Обрати зошити – не менш відповідальна справа. Звертати увагу потрібно на якість паперу та якість друку.

А ще потрібно обрати щоденник. Адже це –  головний документ школяра. Він має бути зручним та гарним. У ньому вони хочуть приносити найвищі оцінки. Тому обираючи  шкільне приладдя звертайте увагу не лише на яскравий зовнішній вигляд, а й на якість. Тому що це значною мірою впливає на здоров’я школяра.