У Житомирській області з травня на воді загинуло 12 осіб, – рятувальники

Рятувальник Олександр працює на станції четвертий рік. Допомога потопаючим – його повсякденна робота. Згадує випадок, котрий стався деілька днів тому.

Рятувальники кажуть, що тонуть люди, коли не розраховують свої сили або перебувають у стані алкогольного сп’яніння.

Фахівці показали рятувальні засоби та похвалилися новим моторним човном, проте кажуть, що головні на станції – люди, котрі використовують ці засоби для рятування. Дещо рятувальники продемонстрували в дії.

Ускладнюється ситуація ще й забороною купання на річці Тетерів через невідповідність води санітарним вимогам. Про це рятувальники регулярно повідомляють відпочивальників.

Проте житомиряни ігнорують попередження. Сприяє відпочинку біля води спека. Саме через підвищення температури збільшилася кількість нещасних випадків, – кажуть спеціалісти.

«Маємо таке спекотне літо, коли знаходяться безпосередньо на водних об’єктах. Статистика говорить про те, що останні події, особливо в цю спеку, ми мали десь за дві неділі по Україні болизько 150 чоловік, які загинули на водних об’єктах», – заступник начальника управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Житомирської міської ради Олександр Куліковський.