На Житомирщині збільшилась кількість випадків отруєння грибами

Грибна пора несе з собою небезпеку отруєння лісовими делікатесами. Офіційно зареєстровано таких випадки в Житомирській області – три. Визначити їстівний гриб чи отруйний можуть лише досвідчені грибники. Гриби, куплені на ринку, проходять лише радіологічний контроль. Проте навіть їстівний гриб може стати токсичним, – кажуть спеціалісти.

Лікарі кажуть, що хворих із отруєнням грибами привозять у лікарню часто.

«Якщо є вибір: істи – не їсти, то краще гриби не їсти. Є багато інших продуктів, які досить ефективно заміняють гриби. Гриби – це більше не їжа, а як делікатес чи додаток до їжі», – завідуючий відділення анастезіології Житомирської міської лікарні №1 Микола Нагорний.

Гриби слід споживати з обережністю, – стверджують спеціалісти. Треба і вміти їх готувати: обов’язково варити тривалий час та декілька разів змінювати воду. Якщо зливати грибний навар, то зменшуються токсичні речовини у страві.

Лікарі забороняють їсти гриби хворим на кишково-шлункові та серцеві захворювання, вагітним, дітям до 14 років та літнім людям. Перший симптом, що має викликати підозру отруєння грибами – це розлади роботи кишково-шлункового тракту.

ТЕКСТ: Лікарі застерігають, якщо є сумніви, то краще гриби не їсти взагалі. Споживаючи лісові делікатеси, людина бере відповідальність за наслідки на себе.