З міського бюджету Житомира виділили 13,7 млн грн. на зарплати медикам

581

Сесія почалась з доповіді заступника міського голови Матвія Хренова. Він говорив про дефіцит державного фінансування зарплат медикам. Дефіцит виплат заробітної плати медиків становить 63 млн. Деякі депутати закликали діяти рішуче та їхати до Кабміну вибивати гроші для місцевих медиків. 

— Є пропозиція: не їхати всім депутатським корпусом, бор ми просто постоїмо на сходках, на східцях якогось там з адмінприміщень. В мене є пропозиція створити робочу групу з голів фракцій і на чолі з Вами і з Вами, Матвій Володимирович, поїхати до Кабінету міністрів. Насправді почути ту проблему, яка існує в Житомирі: чому нам не вистачає коштів? — цікавиться депутат Житомирської міської ради Любов Цимбалюк.

Також Любов Цимбалюк запевнила, що інформація про виділення держбюджету, півмільярда недостовірна. І Кабмін розглядатиме питання розподілу цієї суми лише 27-го вересня. Тому розраховувати на обіцяні 17 млн зарано. Депутати перерозподілили міський бюджет, гроші на зарплати медикам взяли з програми ремонту доріг та програми будівництва індустріального парку. Депутати прийняли рішення судитися з двома міністерствами. Таким чином планують повернути в міський бюджету з державного витрачені 14 мільйонів гривень. Міський голова запевнив, що заробітну плату медики отримають найближчим часом. Виділення з міського бюджету майже 14 мільйонів на зарплати медикам вистачить на покриття заборгованості у вересні. Йдеться про оплату праці більш як 4-х тисяч медпрацівників