Житомирщина отримає 17 мільйонів на зарплати медикам

597

Про зарплату медикам знову говорили на сесії Житомирської міської ради. 27-го вересня на засіданні Кабінету міністрів розглянули розподіл медичної субвенції в сумі 500 мільйонів гривень, аби виплатити зарплату медикам України найближчим часом. Нардеп Розенблат на сесії міськради повідомив, з цих коштів Житомирщина отримає 17 мільйонів. Із 17-ти мільйонів на область – в місто можуть спрямувати 7 мільйонів гривень.

«Вчора зателефонували: у вівторок 3 мера – і я в тому числі – їде на засідання бюджетного комітету Верховної ради, який буде заслуховувати нашу позицію, позицію асоціації міст на наступний рік. Тому я запрошую ще народних депутатів від Житомирщини, щоб підтримати позицію місцевого самоврядування на бюджетному комітету у вівторок», — закликає Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Нагадаємо: з міського бюджету на зарплати медикам виділили близько 14-ти мільйонів. Начальник департаменту фінансів міської ради повідомив: наступні такі виділення можуть суттєво вплинути на бюджет Житомира. Подальше фінансування будуть планувати наступного тижня, повідомив міський голова Сухомлин