В Бердичівському районі працюють над відбудовою дахів після граду

556

Родина Янкових живе у Гришківцях. В цьому селі град 2 тижні тому побив більше семисот будинків. Влада взялася допомогти з ремонтами покрівель. Пенсіонери тішаться новеньким шифером і кажуть, що вже й дощем перевірили – дах не протікає. На хаті подружжя замінили 12 пошкоджених шиферин. Відновити дахи після граду пообіцяли в облдержадміністрації одразу ж після стихійного лиха. З обласного бюджету на ремонт покрівель виділили кошти, які мають розподілити на місцях. Два з половиною мільйони спрямовано потерпілим в Бердичеві, півтора – в селах. Більше трьох тисяч родин зверталися по допомогу.

«Учора нами було передано матеріали. Це кошторисні розрахунки більше 62-х мільйонів гривень. Сюди включено і приватний сектор, і будинки багатоповерхової забудови, і соціально-культурного призначення, і так дальше»,— зазначає Сергій Онуфрійчук, заступник Бердичівського міського голови.

Очільники Бердичева кажуть, що заяви по допомогу від постраждалих досі отримують. Місцева влада припускає, що грошей треба буде більше