Корпоративний матч з футзалу

855

До професійного свята дня працівника целюлозно-паперової промисловості  Житомирський картонний комбінат провів корпоративний футбольний матч. У фіналі змагалися дві команди —гофро цех та цех литої тари. Боролися за перемогу гравці різного віку. Працівники кажуть,що такі  матчі налаштовують не лише на гру в команді,а й об’єднують під час роботи на виробництві.

«До цього часу відбувалися ігри півфіналу. Де приймали участь такі команди як гофро цех,цлт,бумажний і структура кіпа. У фінал вийшли команди ЦЛТ і гофро цеху»,— зазначає Юрій Куниця, начальний гофро цеху Житомирського картонного комбінату.

«Приємно,що організували такий турнір нам. Відволіктись від робочих буднів та об’єднатись з колективами всіх цехів і служб»,— каже Іван Стечак, технолог  паперового цеху Житомирського картонного комбінату.

Підтримували гравців не лише колеги,а й цілі сім’ї. Вболівальники кажуть,що такі змагання допомагають працівникам тримати себе у спортивні формі. А родини мають змогу провести разом цікаве та активне дозвілля.

«У мене чоловіку трішки  більше за 50,але він живе цим. І йому дуже подобається»,— ділиться Тамара Пиріг, вболівальниця

У результаті напруженої гри команда цеху литої тари розгромила суперника — команду гофро цеху з рахунком 5:0.

«Було дуже важко. Але це спорт і сильніший перемагає»,— каже Антон Самчик, капітан команди-переможця

«Не хотелось бы что б это превратилось просто в соревнование, а больше общественно-массовый повод собраться всем коллективом вместе с семьями. Это участие не просто в футбольном матче, а участие в общем деле»,— каже Олег Карпека, генеральний директор ТОВ «Житомирський картонний комбінат