Лідери партій «Рух нових сил» та «Справедливість» спілкувались із житомирянами

536

На зустріч з політиками зібралося чимало активних. На Михайлівській у Житомирі було людно: містяни та гості з області приїхали, аби спілкуватись із лідером «Руху нових сил» Михайлом Саакашвілі. Політик розповів про завдання та вимоги його партії. 

«В наявності всі ознаки економічної й політичної кризи. Як вирішується криза: або рішучими діями Уряду і Президента, або виборами. Люди про це мають поспілкуватись уже серйозно з президентом, з урядом, з радою, 17 жовтня і ми їх збираємо. Ми не закликаємо до Майданів, це спокійна народна сила, яка має бути дуже ефектною, діючою, і, надіюсь, що в нас буде результат»,— зазначає Михайло Саакашвілі, лідер політичної партії «Рух нових сил.

Валентин Наливайченко, лідер руху «Справедливість», заявляє, що знає як долати економічні проблеми. Пан Наливайченко каже, що вони вже відвідали багато міст України, аби пропагувати свої погляди та наміри і зупинятись не планують. Розповідають, що в Житомир приїхали, бо тут є низка проблем. 

«Дві речі вбиває Житомирщину, як і всю державу: корупція і бюджетні невиплати. 63 мільйони гривен, це ті, що ми х Михайлом дізналися, медикам не виплачує ні Президент, ні Порошенко, ні його Парламент, ні його Уряд. Мізерні пенсії, дорогущі ліки в аптеках. Кого з літніх людей не зустрінемо, всі говорять тільки одне: зубожіння, пригнічення, і на це, на такі пенсії вижити не можна. Власне, тут сотні організацій разом, сьогодні серед житомирян, щоб сказати: є реальна альтернатива такій корумпованій владі, і ця альтернатива – ось вона»,— каже Валентин Наливайченко, лідер громадсько-політичного руху «Справедливість»

Житомиряни та гості міста розповіли, чому прийшли на зустріч з політиками. Люди кажуть, що чекають економічного зростання держави. Лідери партій, які завітали до Житомира, налаштовані рішуче. Кажуть, що планують провести мирні акції та донести свою позицію владі