Змін у пільгах на проїзд в маршрутках вимагають перевізники

969

Після підняття ціни за проїзд у міських маршрутках до 5 гривень, житомирські приватні перевізники вкотре оскаржують зобов’язання перевозити пільговиків різних категорій безоплатно. На засіданні виконавчого комітету вони вимагали дозволити цій категорії користуватись пільгами лише з 10-ї до 16-ї. Це спричинило гучні суперечки між ними та членами виконкому. 

«Як ви поясните бабусі, яка буде заходити о 14-й годині в маршрутку, як вони будуть їй пояснювати, що Ви зараз не можете їхати, Ви будь ласка почекайте 2 години ще на зупинці, Ви поїдете через 2 години, коли у вас буде безкоштовний проїзд»,— каже Марія Бовсуновська, член виконавчого комітету Житомирської міської ради.

«Всі пішли на трьохзначні маршрути. Там нормальні умови, там зайшло 2 пільговика, і він поїхав, 126-й. 25-й зупинився – зайшло 22. Не можем ми зобов’язати область, щоб вони забрали пільговиків»,— зазначає Тетяна Іваницька, приватний перевізник.

Пропозицію обмежити час безоплатного проїзду пільговиків у маршрутках виконком не підтримав. Відтак, правила проїзду пільговиків в маршрутках залишились без змін