Свободівці Житомирщини влаштували акцію біля відділку поліції в Радомишлі

1120

Помешкання радомишльських волонтерів обшукали. Про це повідомляє Наталія Черняєва. Каже, що вона заступник голови Радомишльського осередку ВО «Свобода», її зять воював в АТО. А напередодні, 5-го жовтня, до її оселі прийшли правоохоронці і шукали зброю. 

«Стрес отримала я, отримали діти, отримав зять, який все більше розчаровується в цьому. Трапився у нас обшук. Коли прийшли поліціянти я запитала, що, на основі чого. На основі заяви, в м міліції є заява, що мій зять, ат овець, десантник, мінометник 95-ї нашої бригади зберігає дома зброю. Старша слідча зараз відповіла, що взагалі, якби, заяви як такої нема, а зять взагалі у нас проходить як свідок»,— зазаначає Наталія Черняєва, депутат Радомишльської міської ради

До Радомишля з’їхались свободівці з Малина та Житомира. Вони влаштували акцію біля радомишльського відділку поліції. До пікету долучились і активісти з інших організацій. Сидір Кізін, голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода» каже, що такі обшуки спрямовані саме на його однопартійців перед виборами до об’єднаних територіальних громад. 

«Паралельно ми бачимо як діє комісія виборча в Радомишлі. В сумнівний спосіб, без запрошення сторін, виключила кількох кандидатів зі списків виборчих. Таким чином, кандидати рейтингові, яких підтримує місцева громада, кандидати від «Свободи», також волонтери, бійці АТО. Мотивуючи це тим, що нібито кілька років тому вони були у виборчих списках інших, і це перешкоджає їм бути кандидатами зараз»,— каже Сидір Кізін, голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

А разом з тим, місцева поліція зазначає, що діє згідно з законами. 

«Не поліція направляє справу до суду, єсть процесуальне керівництво в Прокуратурі, і єсть певний перелік слідчих дій, які треба зробить»

Сидір Кізін натомість каже, що опонентом від влади на виборах до ОТГ виступає колишній працівник правоохоронних органів. Тому, політик припускає, що в Радомишлі діє інструментарій років ще до Революції Гідності.

«Де здається, що можна застосувати адмінресурс, правоохоронні органи, включити виборчу комісію, і натиснути на кандидатів. Десь когось зняти, когось залякати. Крім того, що ми звернемося до відповідних органів, які це контролюють, ми проведемо власне розслідування. Якщо виявиться, що це отака кампанія виборча по-новітньому,  по-новому, як-то кажуть, в стилі Януковича, то ми вам не заздримо»,— каже Сидір Кізін, голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Свободівці обіцяють, що в Радомишлі будуть чесні вибори до об’єднаних територіальних громад, а результатів власних розслідувань досягнуть уже за кілька тижнів. Окрім цього, Сидір Кізін обіцяє звернути увагу і на інші проблеми, що турбують містян, такі як корупційні схеми та залякування