Юрій Камишний отримає почесну нагороду

695

Юрій Камишний вражає своїми мистецькими творами. Відомий український художник, член Національної спілки художників України відомий пейзажами та неординарною подачею полотен. Його картини прикрашають виставкові зали і є окрасою приватних колекцій. Митець часто подорожує світом та черпає натхнення з місцевих колоритів. Ранні роботи Камишного порівнюють зі стилем голландської школи. Серез творів – роботи з мотивами Італії. 
8 разів Юрій Камишний побував у Індії, художник часто повторює, що готовий повертатись туди знову й знову, бо там черпає натхнення. Каже, що в українців та індусів спільне коріння.
Окрім закордонних райських куточків, є такий у Юрія Камишного і на Житомирщині – село Городське Коростишівського району. На свято Зажинки приїздить до Поліської хати вже 10 років поспіль. 

«Мені здається, що будучи українцем, і під час таких свят, у нас вспливає генна пам'ять, ми згадуємо те, що в нас заклали батьки, саме ту сутність і колір нашої української крові»,— Юрій Камишний, художник.

Художник лауреат багатьох премій: імені Реріха, імені Івана Огієнка, Лесі Українки. На засіданні виконкому Житомирської міської ради погодили відзначити його заслуги.

«Так зажди потрібна увага людей до творчості митців, художників, бо інколи буває, так якось холодно, хочеться якогось захисту, і мені таланить на увагу. А малюю про все життя, яке зараз, ну, вже забуте, вже відходить у вирій, відлітає, а мені воно болить, і тому сумніви завжди присутні, і коли тебе от так от відзначають, і кажуть, що ти потрібен, твоя творчість відзначена, то це надає наснагу, натхнення і можливість творити»,— Юрій Камишний, художник