У Житомир привезли кота Інжира

642

В обласній бібліотеці для юнацтва відбулася зустріч з котом Інжиром. Герой коміксів популярний на просторах Інтернету вже 8 років. Інжир відомий завдяки блогам, літературним рецензіям. Мальований Інжир вважає, що редактор – це той, хто приймає пологи в книги. Про це пишуть на листівках і в постах соцмереж. А ще кожен охочий може почитати крилаті вислови кота у фейсбуці. До житомирських шанувальників кота привезли вперше. 
Кіт Інжир п’є молоко з келихів для мартіні. Саме молоком частували відвідувачів зустрічі. Кіт Інжир говорить винятково українською і вважає, що українська мова створена для кохання – це вже за нього додає авторка героя коміксів Олена Павлова. Ще він читає Джойса, любов до котрого Олена Павлова списала із себе. Кіт Інжир вважає, що кожен має читати стільки книг, скільки важить сам.
Кіт Інжир закоханий у кішку Імбир. А ще він, як і його авторка, був на майдані, бо хотів інтегратися. Вислови Інжира допомагають з гумором та легкістю сприймати складні життєві моменти – вважає Олена Павлова.
Візит в Житомир кота Інжира приурочують Дню української писемності та мови. Художній персонаж закликає вчити і любити українську