За побитого кота можуть позбавити волі на понад півроку

2104

За побиття бездомного кота кривднику світить обмеження волі понад півроку. Над твариною знущалися біля багатоквартирного будинку. Про інцидент катування кота написали у соцмережах. Бродягу покалічив мешканець цього ж будинку, так хотів покарати кота, бо той нібито випорожнився в під’їзді. 

«Мужчина на глазах у своего малолетнего сына избил кота шваброй так, что швабра просто сломалась»

Кота знали усі мешканці під’їзду будинку по вул Хлібній, 39. Люди кажуть, він нікому не заважав. Зазвичай той  грівся біля батареї на першому поверсі. Кликали кота по-різному: хто Чіз, хто Валєрою, а хто просто Рижик. Дівчина каже, що й сама час від часу підгодовувала тварину. Зізнається, що недоброзичливці уже не раз били тварину. Побитий кіт верещав на сходинках, коли його підібрали небайдужі. 

«В итоге этого всего кот не встаёт на задние лапы, они ему болят, он их чувствует, шевелит ими, но не встаёт»

Люди пошкодували кота і завезли в приватну клініку. Там його обстежили й направили на рентген-діагнстику. Лапи у тварини виявилися переламаними. Кота довелося оперувати. Нині бідолахою опікується житомирянка Олена. Сама має кількох котів та пацюків. Кіт почувається зле і потребує знеболювальних ін’єкцій. Його ще очікують процедури та реабілітація. На лікування тварини небайдужі почали збирати гроші через соцмережі. Потрібен котові й новий господар. 
Очевидці події звернулися до поліції та написали заяву. Проте в соцмережах сумніваються, чи справді покарають людей за жорстокість. 

«У поліції натякнули, що їхньою справою ніхто займатися не буде. Мовляв, ну, ви ж розумієте, скільки у нас усього... Але не слід забувати, що непокаране зло зростає, і від знущань над котиком до знущань над людиною - один крок»

Кривдника може очікувати і суворіше покарання, якщо слідчі з’ясують обтяжуючі обставини злочину.
У червні Верховна Ради посилила відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Такі випадки в Україні непоодинокі. Влітку киянина на півроку позбавили волі за побиття кота. А в жовтні стрийські поліцейські порушили карну справу за травмування кота з пневметичної зброї. Цьогоріч жителя Луцька засудили на 5 років позбавлення волі бо він разом зі своєю дівчиною знущався з кошеняти