Мешканці району Паперова фабрика вимагають повернення 126 земельних ділянок у державну власність

506

Обурені люди з плакатами вимагали від депутатів вплинути на підприємство і припинити вирубку дерев. Кажуть, що в промисловій зоні знищують лісозахисну смугу. Люди вимагали повернення лісу у державну власність. Мешканців району «Паперова фабрика» підтримували й обурені активісти.

«Просимо депутатський корпус посприяти поверненню 126 ділянок, де знаходиться наш ліс .І передати його у власність держави, як це було завжди»,— скандує Дмитро Антонець, житомирянин.

Місяць тому мешканці почали бити на сполох. Журналістам показували вже вирубану лісову ділянку біля підприємства. Люди кажуть, що вирубка невеличкого лісочка в районі де працюють потужні підприємства призведе до екологічної катастрофи. Тоді керівники Житомирського картонного комбінату пояснювали, що вирубують дерева законно. Як вдалось з’ясувати далі, ця лісова ділянка — санітарна зона. Міський голова запропонував сформувати комісію, до якої включать мешканців району «Паперова фабрика», представників профільних управлінь та Житомирського картонного комбінату. Зустріч запланували на 10 листопада на 10 годину у міській раді