Активісти на сесії вимагали вирішити земельні питання

512

Ще до початку голосування за порядок денний 28-ма сесія Житомирської міської ради пішла на перерву. Перерву оголосив міський голова аби підняти документи, котрих бурхливо вимагали активісти. Вони дорікали міській владі, що квартир житомиряни атовці майже не отримують. Місцеві «айдарівці», котрі прийшли на сесію, вимагали підтверджувальних документів, що ЖБК «Полісся-2016» відмовився від земельної ділянки на Корбутівці. Активісти обурювалися виділенням саме цієї ділянки.  Усній інформації голови міської ради молодики не повірили, тому Сергій Сухомлин був вимушений йти за відповідним документом до свого кабінету. Дискусія продовжилася в коридорах міської ради.
По перерві Сергій Сухомлин повернувся до зали засідань із заявою кооперативу «Полісся-2016». У заяві йшлося, що ЖБК просить про припинення свого права користування земельною ділянкою. Питання пообіцяли винести на розгляд сесії та докладно вивчити.
Місцеві активісти заявили, що готові обміняти виділену їм ділянку на меншу, але привабливішу. Питання знову розглянуть на наступній сесії